Činnost firmy Recyklační závod Strojní vybavení Demolice Zemní práce Autodoprava Reference Kontakty Lom Těchlovice

Demolice

Specializací naší firmy je provádění kompletních demolic.

Jedná se zejména o zajištění demolice jakékoliv betonové, železobetonové, či zděné stavby v jakémkoli rozsahu včetně veškerých zemních prací. Demolice provádíme za použití bouracích hydraulických nůžek a bouracích kladiv.

K dispozici máme vlastní stroje Caterpillar, Komatsu a Volvo, což umožňuje realizaci prací v nejkratším možném termínu a při zajištění maximálního možného bezpečí při odstraňování staveb.

Veškeré demoliční práce a ostatní činnosti realizujeme pomocí vlastních zaměstnanců a vlastního strojového parku.

Demolice je prováděna v přímé návaznosti na další recyklaci odpadu.

Dokumenty ke stažení
Kontakty

Kalivoda DC s.r.o.
IČ: 286 80 065
DIČ: CZ28680065

Sídlo společnosti:
5. května 42
405 02 Děčín XVII

Kalivoda DC Odprášení provozu lomu Těchlovice Projekt energetické úspory ve středisku Malšovice SNÍŽENÍ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI TECHNOLOGICKÉHO PROCESU SPOLEČNOSTI KALIVODA DC S.R.O. Modernizace zařízení pro recyklaci a drcení
Oprávnění

Firma má oprávnění k nakládání s odpady – souhlas - k provozování mobilního zařízení k úpravě odpadů. Souhlas byl vydán krajskými úřady pro celou republiku ve smyslu § 14 odst. 1 zákona č. 185/2001 Sb., o odpadech a o změně některých dalších zákonů ve znění pozdějších předpisů.

Firma vlastní souhlas – oprávnění k hornické činnosti ve smyslu zákona č. 61/1988 Sb., o hornické činnosti ve znění pozdějších předpisů, a oprávnění k činnosti prováděné hornickým způsobem.